İçeriğe geç

Hakkımızda

Hikayemiz

Kuruluş hikayemiz ekip liderimizin Çekmece Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezinde çalışması sürecinde edindiği bilgi birikimini üretime aktarmak istemesiyle başlamıştır.

Akademik personel olarak çalışmaya başlamasıyla teorik ve kısmi olarak uygulamada kullanılan bilgilerin sanayi ve ülkenin kalkınmasında en önemli gereklerden birisi olan üretime aktarılması çerçevesinde çeşitli proje fikirleriyle bizimde maceramız başladı.

Önce amatörce başlayan bu ekip çalışması kısa zamanda profesyonel bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır.

Farkımız!

Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerimizin hiç durmayan inovasyon isteğimiz ve  EMPATİ gücümüz olduğunu söyleyebiliriz.

Kendimizi hep paydaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak için en kolay, en hızlı, en doğru ve en ekonomik çözümler için ne yapmamız gerektiğini sorduk.

Aynı zamanda birer tüketici olarak ürün ve hizmet aldığımız işletmelerden ne bekliyorsak bunları kendi çalışmalarımıza yansıtmaya çalıştık.

Ürettiğimiz her ürünü daha fazla nasıl geliştirebiliriz sorusu ise yazı tahtamızın hiç eksilmeyen başlığı oldu. Bu sayede bir çok yeniliği tüm rakiplerimizden önce hizmete sunma şansı yakaladık.